Відділ освіти Сквирської міської ради

Робоча зустріч з асистентами вчителя/вихователя у Сквирському РІРЦ

21.02.20 року у Сквирському РІРЦ зустрічали асистентів вчителявихователя. Тема зустрічі: «Асистент вчителя як учасник команди супроводу».

Основним завданням зустрічі було  усвідомлення важливості командного підходу в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, роль асистента вчителя/вихователя команди психолого-педагогічного супроводу та можливих шляхів співпраці з батьками учнів з особливими освітніми потребами як рівноправних членів команди.

Вчилися визначати адаптації та модифікації для ефективного навчання дітей,  сильні та слабкі сторони дитини.  Визначили важливість використання сильних сторін  для того, щоб взаємодіяти у команді та покращувати її діяльність для досягнення бажаного результату у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.