Сектор освіти Сквирської РДА

У барвах веселки

17 червня 2018 року на території міського парку в м. Сквирі відбувся благодійний дитячий фестиваль «У барвах веселки».

        

Захід підготували та провели лідери учнівського самоврядування Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості за сприяння Сквирської міської ради

         На благодійному дитячому фестивалі усі присутні мали можливість ознайомитися із творчістю місцевих умільців та придбати їх вироби, цікаво та змістовно провести час. Учасники фестивалю розфарбовували один одного у яскраві кольори. Різнобарвний флешмоб захопив більше сотні сквирян і гостей міста. Діти та молодь, не шкодуючи чистого одягу, активно кидали у повітря жмені кольорового порошку, вели себе щиро і безпосередньо, дарували позитив та надію на краще.

      Зібрані на фестивалі кошти, а це 6260 гривень, передані на лікування хворого учня Сквирського району.

      Захід подарував радість, незабутні враження, безліч  позитивних емоцій та чудових моментів для великої кількості дітлахів, а саме: участь в іграх, конкурсах, флешмобах, можливість виступити на великій сцені міста.

      Щиро сподіваємось, що саме такі зустрічі, вкотре нагадають кожному, що в житті людини завжди повинно залишатися місце для добра та любові. Адже тільки тоді ми зможемо називатися Людьми.

Координатор учнівського самоврядування

Г.І.Ніфоровська

 « повернутися до списку новин