Сектор освіти Сквирської РДА

Засідання районного методичного об’єднання для вихователів ясельних, молодших груп

08 лютого 2018 року на базі Сквирського закладу дошкільної освіти №6 «Ромашка» відбулося засідання районного методичного об’єднання для вихователів ясельних, молодших груп закладів дошкільної освіти на тему «Організація рухової діяльності дітей раннього віку».

 

Під час теоретичної частини виступили Чернега Н.С., методист районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА та Поліщук О.В., керівник районного методичного об’єднання, методист Сквирського закладу дошкільної освіти №6 «Ромашка».

Чернега Н.С. розповіла про особливості розвитку моторики у дітей раннього віку та про значення рухової активність малюка для його здоров’я і розвитку, Поліщук О.В. – про рухову активність дітей раннього віку протягом дня.

Присутні переглянули фізкультурну розвагу в другій молодшій групі «Йшов сніжок на торжок», яку провели вихователь Савчук Л.В., музичний керівник Ковезюк Т.М. та відеозапис сюжетно-ігрового заняття з фізичного розвитку для дітей раннього віку на тему «Рукавичка», яке розробила і провела вихователь-методист Сичевська Т.В.

По закінченню методист районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА Чернега Н.С. підвела підсумки засідання та ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями.

 « повернутися до списку новин