Свято для учнів – останній дзвінок.

Дата: 24.05.2019 19:02

У Великополовецькому НВК, що на вулиці Центральній, відгомоніло свято для учнів – останній дзвінок.

Шкільне дійство відбулося у п’ятницю, 24 травня 2019 року.

Подвір’я навчального закладу всипалося учнями, вчителями та батьками у вишиванках. В одних на обличчях сяяла щира усмішка, в інших – прослідковувався сум.

На святкову лінійку вийшли випускники навчального закладу, які нещодавно були школярами. Тепер вони ступають на нову, вже дорослу, стежину, яку ж оберуть самостійно.

Вже традиційно під час урочистостей всі присутні заспівали гімн України, відбулось нагородження учнів. Вчителям подарували святкові букети та на завершення свята для випускників пролунав останній дзвінок.