Урок – реквієм

21 травня 2018 року у Сквирському НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.№5-ДНЗ» відбувся урок – реквієм «Біль і трагедія українського народу", присвячений Дню пам’яті жертв політичних репресій.

В заході взяли участь учні 9 класу. Під час  уроку учні ознайомились з трагічними сторінками історії українського народу. До їх уваги були представленні численні історичні факти, для того, щоб вони змогли краще уявити  масштабність терору радянської влади проти власного народу, її ницість і безкарність. Під час заходу були згадані імена відомих українців, які стали жертвами політичних репресій. Також не могли не згадати й про сквирян, які не повернулися з таборів Сталінської машини смерті.

Ідуть роки, поступово спадає завіса засекреченості жорстоких справ радянської влади. Тому так важливо донести до молодого покоління ті уроки історії які має наша країна. Щоб в майбутньому ніколи і ніхто, не повторяв тих страшних помилок минулих років.

Традиційно до цієї сумної дати в бібліотеці  створено книжкову  виставку «О, скільки їх підводиться з безсмертя»