Про “Методичний порадник: організація та зміст освітнього процесу у 2017/2018 навчальному році”

Дата: 28.08.2017 18:47

Методичний порадник 2017/2018

Триває робота зі структурування та змістового наповнення видання “Методичний порадник: організація та зміст освітнього процесу у 2017/2018 навчальному році“.

Пропонуємо вашій увазі робочу версію структури видання та його змістового наповнення. Авторським колективом поступово здійснюється розміщення підготовлених матеріалів.

Методичний порадник: організація та зміст освітнього процесу у 2017/2018 навчальному році : інформаційно-методичний збірник / за заг. ред. І. Г. Осад­чого, О. В. Матушевської . – Біла Церква: КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», 2017.

Редакційна колегія: Осадчий І. Г., Матушевська О. В., Ткач В. А.

Укладачі: Матушевська О. В., Матущенко Т. А., Раш О. О.,  Алєксєєва О.І., Мазуркевич І.В., Багдасарова Л.В., Микитюк Л.В., Суткова В.О.

Останнє розміщення та  оновлення матеріалів: 27.08.2017

ЗМІСТ

ПЕРЕДМОВА

РОЗДІЛ І. НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Нова Українська школа

Типові навчальні плани,     переліки літератури і програм

До серпневих конференцій

Всеукраїнська педагогiчна конференція

портал “Нова українська школа”

документи i ресурси Урядового порталу, МОН України, НАПН України, освітнього порталу “Педагогiчна преса”

департамент освіти і науки Київської ОДА

Колегiї МОН України

Громадське  обговорення

Харчування дiтей у навчальних закладах

Інформатизація освіти

Пiдручники. Бiблiотека

Ведення документації

Навчальні кабінети

ДПА-2018

ЗНО-2018

Робота з обдарованими учнями

Професійні конкурси

РОЗДІЛ ІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ РОБОТИ В ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

програма “Впевнений старт”

РОЗДІЛ ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗМІСТ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ У ШКОЛІ І СТУПЕНЯ

Державний стандарт початкової загальної освіти

Проведення всеукраїнського експерименту на базі ЗНЗ щодо запровадження Концепції Нової української школи у ЗНЗ І ступеня

Навчально-методичне забезпечення

Електронні версії підручників

РОЗДІЛ ІV. ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАГАЛЬНО­ОСВІТ­НІХ НАВЧАЛЬ­НИХ ЗАКЛАДАХ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ

Наскрізні змістові лінії: матеріали для всіх навчальних предметів

Реалізація наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» у навчальних програмах 5-9 класів

Посібник “Громадянська відповідальність. 80 вправ для формування громадянської та соціальної компетентностей під час вивчення різних шкільних предметів. 5-9 класи” ОНОВЛЕНО

Оновлені програми: лайфхаки від практиків

Зошити

Освітня галузь «Мови і літератури»

УКРАЇНСЬКА МОВА

Програма для ЗНЗ. “Українська мова. 5–9 класи”

Наскрізні змістові лінії:

Методичні рекомендації щодо організації та змісту вивчення української мови в основній і старшій школі

Перелік навчальної літератури з української мови, що має відповідний гриф МОН України, для використання у ЗНЗ: 2017/2018 н.р.

Перелік навчальних програм з української мови, рекомендованих МОН України, для реалізації варіативної складової навчальних планів у 2017/2018 н.р.

он-лайн курс “Лайфхаки з української мови”

он-лайн книга “Лайфхаки з української мови”

он-лайн курс “Українська мова. І”

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

Програма для ЗНЗ “Українська література. 5–9 класи”

Наскрізні змістові лінії:

Методичні рекомендації щодо організації та змісту вивчення української літератури в основній і старшій школі

Перелік навчальної літератури з української літератури, що має відповідний гриф МОН України, для використання у ЗНЗ: 2017/2018 н.р.

Перелік навчальних програм з української літератури, рекомендованих МОН України, для реалізації варіативної складової навчальних планів у 2017/2018 н.р.

он-лайн курс “Лайфхаки з української літератури”

он-лайн книга “Лайфхаки з української літератури”

УКРАЇНСЬКА МОВА ДЛЯ ЗНЗ З НАВЧАННЯМ МОВАМИ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН

Навчальні програми з української мови для ЗНЗ з навчанням мовами національних меншин

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА

Навчальна програма для ЗНЗ Зарубіжна література. 5-9 класи

Наскрізні змістові лінії:

Методичні рекомендації щодо організації та змісту вивчення зарубіжної літератури в основній і старшій школі

Перелік навчальної літератури із зарубіжної літератури, що має відповідний гриф МОН України, для використання у ЗНЗ: 2017/2018 н.р.

Перелік навчальних програм із зарубіжної літератури, рекомендованих МОН України, для реалізації варіативної складової навчальних планів у 2017/2018 н.р. (2013-2016 рр.)

ІНОЗЕМНІ МОВИ

Навчальна програма для ЗНЗ Іноземні мови. 5-9 класи

Наскрізні змістові лінії:

Методичні рекомендації щодо організації та змісту вивчення іноземних мов в початковiй,  основній і старшій школі

Перелік навчальної літератури з іноземних мов , що має відповідний гриф МОН України, для використання у ЗНЗ: 2017/2018 н.р.

Перелік навчальних програм з іноземних мов, рекомендованих МОН України, для реалізації варіативної складової навчальних планів у 2017/2018 н.р.

он-лайн курс “Англійська мова: частини мови”

Інноваційна он-лайн технологія вивчення іноземних мов від “Академії Навичок” (Skills Academу)

2017/2018 навчальний рік – рік німецької мови

МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН (у тому числі   РОСІЙСЬКА МОВА) в  ЗНЗ із навчанням або вивченням мов національних меншин