Майстер - клас учителя-логопеда Марценківської І.А.

01 листопада 2017 року на базі дошкільного навчального закладу № 2 «Малятко»  проведено майстер - клас  учителя-логопеда Марценківської І.А. з формування мовленнєвої компетентності у дітей старшого дошкільного віку.

Учасниками майстер-класу були такі педагогічні працівники з  8 дошкільних навчальних закладів:  вчителі-логопеди, вихователі , психологи.

Учитель-методист Марценківська І.А. презентувала  власний досвід роботи з виправлення мовленнєвих порушень у дітей  старшого дошкільного віку, продемонструвала грунтовну фахову підготовку, застосування сучасної комунікативної методики, вміння використовувати  сучасні  інформаційні технології на усіх етапах логопедичної роботи.

В її руках сучасні інформаційні технології стали ефективним інструментом, який полегшив  засвоєння дітьми знань, зробив навчання інтерактивним, комунікативно спрямованим, цікавим, наочним, індивідуальним.