Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 16.11.2017 18:23

16 листопада 2017 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості  в рамках десятиліття дій Безпеки дорожнього руху 2011-2020 р.р та відповідно до плану заходів з проведення Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху для учнів 3-іх класів Сквирських закладів загальної середньої освіти було проведено  театралізовану гру «Абетка  дорожнього руху».

На захід завітали представники Сквирського ВП ГУНП у Київській області  Ю.О.Корецький та О.О.Хомич. Разом з дітлахами та їх вчителями вони взяли активну участь у різних формах ігрової діяльності, а саме: у створенні коміксу «Безпечна дорога», грі «Крокуючий автомобіль», бліц-опитуванні «Юні інспектори руху», дорожньому калейдоскопі «Країна дорожніх знаків». Учасники дійства побували у лісовій школі, де разом із звірятами повторили правила дорожнього руху.

Закріпити знання про безпеку на дорозі допоміг відкритий мікрофон «Азбука дороги».

У залі панувала  весела атмосфера, діти захоплено  реагували на все, що відбувалося у залі.