Відбулося засідання  педагогічної студії  для вчителів української мови і літератури

Дата: 22.10.2018 18:17

22 жовтня 2018 року на базі НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІІ ст.»  відбулося засідання  педагогічної студії  для вчителів української мови і літератури з проблеми «Нетрадиційні форми і методи вивчення української мови як засіб розвитку особистості».

У ході заняття Поліщук Н.І., вчитель-методист НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІІ ст. поділилася досвідом із даної проблеми. Наталія Іванівна наголосила, що сьогодні кожен учитель повинен бути ще й психологом, уважно вивчати особливості дітей, їхні здібності, рівень розвитку самостійності, уваги, мислення, фантазії. Педагогу необхідно вибудовувати навчальний процес таким чином, щоб учні заглиблювалися в атмосферу пошуку, вирішували поставлені проблеми на основі порівняння й зіставлення, критично мислили.