Цікаві досліди

Дата: 29.03.2018 18:17

У Рудянському садочку діти разом із вихователем Омельченко Н.З. проводили досліди з водою.

Всі діти люблять різні експеременти і досліди. Якщо поєднати теорію і практику то можна отримати досить захоплююче заняття, причому цікаво буде і дітям і дорослим.

Досліди з водою сприяють накопиченню у дітей знань про цю речовину, а також розвитку їх допитливості, логічного мислення та отримання логічних та послідовних вчинків. Діти із задоволенням виконували досліди з водою та різними речовинами: розчинність та прозорість води, яка рідина важча?, в якій воді предмети тонуть, а в якій ні?, різнокольорова вода та багато інших.

Діти були у захваті.