Сектор освіти Сквирської РДА

Інструктивно-координаційна зустріч заступників директорів з виховної роботи

19 вересня 2018 року на базі районного методичного кабінету згідно з  планом роботи відділу освіти Сквирської райдержадміністрації відбулася інструктивно-координаційна зустріч на тему «Побудова виховного процесу на основі сучасних технологій».

У заході взяли участь Л.А.Корбут, завідувач РМК, Л.В.Котяй, методист РМК та заступники директорів з виховної роботи закладів освіти Сквирського району. Мета зустрічі – визначення орієнтирів для планування організації виховного процесу в контексті розвитку культури демократії та нової української школи.

Виступаючими презентовано такі питання:

  • «Закон України про освіту»: зміни у системі роботи;
  • Нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення виховної роботи у закладах освіти;
  • Про впровадження інновацій в освітній процес.

У практичній частині наради відбулось обговорення нових можливостей для розбудови сучасного освітнього простору, демократичного середовища і врядування, відносин у школі на принципах соціальної рівності, солідарності, толерантності та поваги до прав людини, організації та змісту освітнього процесу, співпраці з батьками та громадськістю.

Також заступники директорів обговорили діяльність районних методичних формувань з питань організації виховної роботи.« повернутися до списку новин