Сектор освіти Сквирської РДА

День Гідності і Свободи

21 листопада 2017 року у Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулася година пам’яті з нагоди Дня Гідності та Свободи, в якій взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Сквирського району.

Ведучі заходу Кондратюк Анна та Кузніцова Анастасія разом з Дорофеєвою Вікторією (керівник Кривич Л.А.), Декальчук Іванною (керівник Кучер А.В.) та Старунською Дариною (керівник Поспелов Л.М.), учасниками районного етапу обласної пошукової акції «Герої серед нас: сучасні захисники України», донесли до учнів  інформацію про доленосні події в Україні початку XXI століття (Помаранчеву революцію та Революцію Гідності).

Віддати шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору закликала присутніх Рудніченко Н.М., голова волонтерського осередку ГО «Народна рада», учасник Майдану.

Почуття гордості за свій народ і незалежність країни викликали відеоролики про хронології подій Революції Гідності.

Також молодь долучилася до Всесвітнього Дня Гідності, взявши участь у флешмобі «Гідність! Воля! Перемога!».   Для учасників заходу Гідність – це : «свобода», «добро», «гордість», «співчуття», «рівність», «відвага», «справедливість», «ввічливість», «взаємоповага», «патріотизм».« повернутися до списку новин