Навчання дітей читанню за методикою Людмили Шелестової

Дата: 25.10.2018 18:02

25.10.2018 року у Сквирському ЗДО №5 «Калинка » відбувся колективний перегляд заняття в середній групі з розвитку мовлення дитини на тему «Осінь в гості завітала». Досвідом роботи з впровадження авторської методики Людмили Шелестової «Розвивальне читання» поділилася вихователь Євтюхіна Оксана Анатоліївна.

Відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти важливою умовою ефективності дошкільного виховання є єдність виховного процесу з розвитком дитини. Мовленнєвий розвиток дитини є одним із важливих чинників становлення особистості у дошкільному віці.

На занятті вихователь ознайомила дітей з графічним зображенням і назвою літери О, учила знаходити її в груповій кімнаті, книжці.; розвивала вміння орієнтуватися в просторі, фонематичний слух, пізнавальні інтереси, увагу, дрібну моторику рук; збагачувала словниковий запас, удосконалювала навички зафарбовування; створювала умови для вільного спілкування дітей один з одним та з вихователем.

На занятті дошкільнятам було комфортно, а вихователь створювала для кожної дитини ситуацію успіху.