Участь у ІІ Відкритому Всеукраїнському фестивалі

Дата: 31.05.2018 17:56

31 червня 2018 року  вихованці пришкільного відпочинкового табору «Здоров’ятко»  та учні Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Ольшевського взяли участь у ІІ Відкритому Всеукраїнському фестивалі «Ми – діти твої, Україно!», який вже традиційно проходив у с. Пустоварівка.

Фестиваль розпочався із покладання квітів до Меморіалу Героїв Другої Світової війни та Героїв АТО. Потім діти, яких супроводжували учителі Наталія Леонідівна Соляник, Тетяна Михайлівна Очеретяна, Оксана Володимирівна Матеєнко, Валентина Миколаївна Войцехівська та Лілія Вікторівна Войцехівська, разом з іншими учасниками святковою ходою пройшли до Головної сцени, де відбулося урочисте відкриття фестивалю. Для дітей працювали різноманітні майстер-класи, були організовані спортивні ігри та розваги. Кожен знайшов собі заняття до душі. Трішки втомлені, але дуже задоволені поверталися ми додому.

Начальник табору «Здоров’ятко» О.В.Ткаченко.