Вітаємо Іванченко Вікторію та Ходаківську Анну, наукових керівників і вчителів Цимбалюка Василя Івановича та Гудзенко Наталію Василівну із високими досягненнями в Малій академії наук України!

Дата: 06.05.2019 17:39

Учениця 11 класу Сквирського ліцею, Іванченко Вікторія посіла ІІІ місце у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у секції "Українська мова".

Учениця 11 класу  Сквирського ліцею, Ходаківська Анна посіла ІІ місце у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у секції "Селекція та генетика".

Вітаємо Вікторію та Анну з вагомими досягненнями та бажаємо нових звершень! Нехай ваш світлий розум і наполегливість, кропітка праця, добре серце і щира вдача ведуть вас до нових і нових перемог! Віримо у вас і пишаємося вами!