Перший очний етап підвищення кваліфікації вчителів майбутніх перших класів

Дата: 06.03.2018 17:37

05-06 березня 2018 року у районному методичному кабінеті відділу освіти Сквирської РДА відбувся перший очний етап підвищення кваліфікації вчителів майбутніх перших класів до роботи в умовах Нової української школи.

Відповідно до програми підготовки вчителів усі учасники першого очного етапу були ознайомлені з вимогами Концепції НУШ, основними засадами Державного стандарту початкової загальної освіти, новою роллю вчителя, способами створення сприятливого психологічного середовища для швидкої та безболісної адаптації майбутніх першокласників.

Вчителі початкових класів активно співпрацювали, дискутували, обмінювалися думками та враженнями, пропонували шляхи реалізації вимог Концепції для класів з різною наповнюваністю учнів. Тренери,  методисти  відділу початкової освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Ткаченко А.О. та Романюк О.В. достатньо уваги  приділяли питанням інтеграції, Модельній навчальній програмі, особливостям реалізації вимог Державного стандарту з практичної точки зору.

Другий очний етап підвищення кваліфікації вчителів майбутніх перших класів до роботи в умовах Нової української школи відбудеться 02-04 квітня 2018 року.

Переглянути всі фотографії