Сектор освіти Сквирської РДА

Засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти

18 квітня 2019 року на базі Сквирського районного методичного кабінету було проведено засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти з теми «Формування художньо-продуктивної компетенції дошкільників засобами театралізованої діяльності».

 

На початку засідання Чернега Н.С., методист районного методичного кабінету ознайомила присутніх з історією виникнення театру, розповіла про види театрів та театралізованих ігор в закладах дошкільної освіти.

Бондар Галина Миколаївна, вихователь Сквирського закладу дошкільної освіти №3 «Берізка» розповіла про формування життєвої компетентності у дошкільників засобами театралізованої діяльності.

Досвідом роботи організації гурткової роботи з театралізованої діяльності у співпраці з вихователями поділилася Бєлкіна Віта Михайлівна, музичний керівник Сквирського навчально-виховного комплексу, Сквирського закладу дошкільної освіти №5 «Калинка».

Присутні подивилися відео театралізованої діяльності з дітьми дошкільного віку (вистава «Осінні пригоди зайчика Кузі»).

Наприкінці зустрічі методист Сквирського рай методкабінету Чернега Н.С. підвела підсумки засідання РМО, ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями.

 « повернутися до списку новин