Сектор освіти Сквирської РДА

Методичний фестиваль

26 березня 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти відбувся методичний фестиваль - традиційний захід із педагогами, що є своєрідним підсумком фахового зростання та стимулювання творчої діяльності.

 

Розпочався методичний фестиваль відкриттям районної педагогічної виставки «Освіта Сквирщини». Кислюченко О.О., методист РМК, презентувала нові матеріали, що розкривають кращі здобутки та інноваційний пошук найдосвідченіших освітян та працівників методичного кабінету відділу освіти.

Протягом дня проходили творчі зустрічі вчителів-предметників, вихователів дошкільних навчальних закладів, вчителів початкових класів. Педагоги обговорювали найактуальніші теми реформування системи освіти в умовах упровадження Концепції нової української школи.

У закладах освіти працюють талановиті вчителі з невичерпною енергією і бажанням творити. Творчі здобутки наших кращих педагогів, за якими стоять насичені будні, цілеспрямована праця, знання і досвід складають вагомий доробок, який ми іменуємо скарбницею Сквирщини.

Районний методичний фестиваль – це свято педагогічної творчості, що сприяє розвитку професійної майстерності кожного педагога, вкотре підтвердив: «Учитель живе доти, доки він вчиться».« повернутися до списку новин