Дата: 09.11.2017 17:29

9 листопада 2017 року у Сквирській ЗОШ №3 відбувається низка заходів, приурочених Дню  української писемності та мови.
8 листопада учні 6-7 класів стали учасниками «Мовного калейдоскопу», у  шкільній бібліотеці організовано виставку “ Як парость виноградної лози…” , оформлено стенд  «Я люблю мову».

9 листопада вчителі Шульга С.О.  та Лисюк А.В. разом із старшокласниками (10-Б ) долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності . Учні 9-11 класів перевірили свої знання у вікторині «Як добре ви знаєте мову?», яку підготували вихованці гуртка «Юний репортер» (керівник А.В. Лисюк)

До Дня української мови та писемності юні репортери  "Великої перерви" підготували для вас невеличку вікторину. Пройдіть її та перевірте свої знання та ерудицію. Вікторина ТУТ