Вітаємо з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології ученицю 11 класу Сквирського ліцею Ходаківську Анну та вчителя Гудзенко Наталію Василівну!

Дата: 01.02.2019 17:29

Ходаківська Анна Володимирівна, учениця 11 класу Сквирського ліцею, посіла 3 місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Ходаківська Анна - яскрава представниця молоді нового покоління. Допитлива, ерудована, талановита, цікавиться новими досягненнями природничих наук і медицини. Особливий інтерес до біології і хімії приносить їй успіх впродовж останніх чотирьох років. Анна - прибічниця активної життєвої позиції, вона член Сквирської районної ради дітей «Лідер», почесний член Сквирського територіального відділення Малої Академії Наук України.

Бажаємо успіхів, творчого натхнення та нових перемог!

Дякуємо вчителю біології Гудзенко Наталії Василівні за підготовку переможця обласної олімпіади!