Семінар-тренінг для працівників психологічної служби

Дата: 27.02.2019 17:27

27 лютого 2019 року на базі Сквирського РМК відбувся семінар-тренінг для працівників психологічної служби на тему «Емоційні розлади у дітей дошкільного і молодшого шкільного віку».

Тренінг підготували і провели практичні психологи Сквирського ДНЗ №6 «Ромашка» Ярова Т.В., Сквирського ДНЗ №2 «Малятко» Петренко Т.В., Великополовецького НВК Марченко С.В., Буківського НВК Комок Ю.А., методист РМК Левчук Світлана Станіславівна.

Після семінару відбулося засідання творчої групи практичних психологів, під час якого обговорювалося питання підготовки заняття на тему «Психологічні аспекти формування індивідуальної стратегії життя дітей підліткового віку».