Інтерактивне заняття "Ми обираємо здоров'я"

Дата: 02.03.2018 17:23

02 березня 2018 року учні 9 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” разом з класним керівником Гетьман Іриною Володимирівною провели інтерактивне заняття “Ми обираємо здоров’я”.

На захід учні запросили заступників керівника закладу освіти Ніколаєнко Світлану Василівну та Заруднюк Таїсу Григорівну, практичного психолога Телегей Марину Ігорівну, вчителя основ здоров’я Черняк Марину Олександрівну. Розпочалось заняття повідомленням про охорону здоров’я громадян України на державному рівні. Проте важливо, щоб людина дбала про своє здоров’я й сама. Особисті думки учні висловили під час міні-диспуту на тему: “Чи винна людина в своїх хворобах?”. Підсумовуючи обговорення, ліцеїсти надали рекомендації, як саме треба піклуватись про власне здоров’я.

Класний керівник Ірина Володимирівна запропонувала кілька цікавих вправ, щоб довести переваги здорового способу життя: “Руханка”, “Розрізни”, “Доповни прислів’я”, “Дешифрування”, вікторина “Так” чи “Ні”.

Дев’ятикласники презентували результати роботи в групах: “Як “триголовий дракон” шкодить здоров’ю людини?”. “Голови” цього “дракона” – це алкоголізм, паління, наркоманія. Підсумком виступів став заклик “Все у наших руках! Майбутнє за нами, якщо ми будемо здоровими, сильними, енергійними, незалежними!”

Натхненно зіграли ролі юні артисти в сценці “Обирай життя!”. Гарний настрій і  посмішки в аудиторії додали здоров’я усім присутнім.

Захід закінчився переглядом відеоролика “Хто, якщо не ми?”, який створили самі дев’ятикласники.