Школа психологічних знань класного керівника

04 січня 2018 року на базі Сквирського ліцею відбувся семінар-тренінг для слухачів «Школи психологічних знань класного керівника» 9-11 класів на тему «Емоційна стабільність педагога».

Однією із складових створення безпечного середовища в закладах освіти є емоційна стабільність педагога. Діти не вчаться там, де їм страшно, а педагоги не можуть створювати безпечну атмосферу для дітей, коли в них брак фізичних і психічних ресурсів.

Під час заняття учасники ознайомилися з симптомами емоційного вигорання, на що витрачаються сили, як накопичувати та відновлювати свої ресурси. Протестували рівень своєї схильності до емоційного вигорання, відпрацювали техніки відновлення ресурсу.

Класні керівники в ході тренінгу отримали позитивні емоції й відпочили.

Тренінг підготували і провели методист РМК Левчук Світлана Станіславівна, практичні психологи Сквирського НВК Данілович Наталія Володимирівна, Сквирської ЗОШ №5 Бондар Ірина Сергіївна, НВК «Сквирський ліцей ЗОШ І-ІІ ст.» Телегей Марина Ігорівна, Дулицького НВО Василівська Аліна Юріївна.