Навчальні заняття "Розбирання і складання автомата"

Дата: 24.11.2017 17:21

23 листопада 2017 року були проведені навчальні заняття "Розбирання і складання автомата" для учнів 9-11 класів НВК "Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІ ступенів" співробітниками Сквирського районного військового комісаріату та учасниками АТО.

Старшокласники з відповідальністю виконували вказівки військових щодо поводженні зі зброєю. Під час заняття в учнів сформувалися уявлення про призначення та будову основних частин і механізмів автомата, ознайомилися з порядком чищення, змащення і зберігання зброї, навчилися виконувати збирання і розбирання автомата.

Дякуємо організаторам навчальної платформи за можливість реалізувати практичну частину уроків із захисту Вітчизни.