Вітаємо з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії ученицю 10 класу Гаврищук Таїсію!

Дата: 01.02.2019 17:19

Гаврищук Таїсія Сергіївна, учениця 10 класу Сквирського ліцею, посіла 3 місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Гаврищук Таїсія – одна з найяскравіших зірочок Сквирського ліцею. Глибоку ерудицію і творчі здібності Таїсія виявляє не лише з історії, її інтереси надзвичайно різнобічні. Учениця відмінно знає математику, фізику, українську мову і літературу, учасниця інтелектуальних конкурсів та змагань ерудитів. Захоплення Таїсії образотворчим мистецтвом, петриківським розписом принесло чимало перемог на обласному та всеукраїнському рівні.

Бажаємо успіхів, творчого натхнення та нових перемог!

Дякуємо вчителю історії Козловій Ользі Леонідівні за підготовку переможця обласної олімпіади!