В рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»

Дата: 19.09.2019 17:05

19 вересня 2019 року  в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» працівники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області завітали в загальноосвітню школу №1 в місті Сквира.

Рятувальники провели для малечі досить цікаві та повчальні бесіди на протипожежну тематику.

Дітям розповіли як себе поводити в різноманітних екстремальних ситуаціях: під час виникнення пожежі або при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Надзвичайники  наголосили на тому наскільки небезпечно спалювати суху рослинність або недотримуватися елементарних правил безпеки на воді. Також вручили учасникам бесід листівки на протипожежну тематику.