Прощавай, рідна школо!

Дата: 28.05.2020 17:05

У п'ятницю, 29 травня, по всій Україні, відзначається свято Останнього дзвоника.

Для багатьох школярів це звістка про те, що ще один навчальний рік залишився позаду, а для одинадцятикласників цей день особливий,адже в минуле відходять їхні шкільні роки - найбільш безтурботна та щаслива пора життя, а попереду на них чекає ще багато цікавого та незвіданого.

Бажаємо одинадцятикласникам  гідно нести звання випускника рідної школи, виправдати надії вчителів-наставників, батьків, втілити в життя усі плани і задуми, а також віри і впевненості у нових звершеннях.

Щасти вам, дорогі випускники, на усіх життєвих дорогах, успіхів вам у вашому майбутті!