Відпрацювання дій в разі надзвичайної ситуації

Дата: 24.05.2018 17:03

24 травня 2018 року рятувальники  Сквирського РС завітали до Малолисовецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок».

З метою відпрацювання дій в разі надзвичайної ситуації провели навчальну евакуацію учнів з приміщення школи. В рамках акції «Запобігти врятувати допомогти!» Рятувальники розповіли учням про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та, що робити для її запобігання. Особливу увагу рятувальники звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів, пояснивши, що чіпати незнайомі  предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини.

Проте, звісно, найбільшу цікавість дітей та викладачів, викликало пожежно-рятувальне обладнання та спорядження. Діти  приміряли бойовий одяг та спорядження,  яке використовують в повсякденному житті працівники аварійно-рятувального підрозділу.

Також дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області