Твій друг – безпечний рух

Дата: 15.11.2018 17:00

15 листопада 2018 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості  в рамках Тижня безпеки дорожнього руху для учнів 3-х класів закладів загальної середньої освіти міста було проведено  театралізовану гру-виставу  «Твій друг – безпечний рух».

На захід завітали  Котюк Д.Г., старший інспектор з ювенальної превенції,  та Гребенюк О.О., поліцейський сектору реагування патрульної поліції. Разом з дітлахами та їх вчителями вони взяли активну участь у різних формах ігрової діяльності, а саме: відгадували загадки, розв?язували ребуси, складали пазли, гралися в ігри.

Учасники дійства разом з Бабою Ягою та порушником правил дорожнього руху Вовком повторили правила дорожнього руху.

Закріпити знання про безпеку на дорозі допомогла цікава Школа пішохода.

Веселе свято підготували та провели вихованці гуртка «Театральне мистецтво» (керівник Майорко І.В.), Бойко Анастасія, вихованка вокального гуртка (керівник Корзун Л.Л.) та Котяй Л.В., методист районного методичного кабінету відділу освіти.

У залі панувала  весела атмосфера, діти захоплено  реагували на все, що відбувалося на сцені.