Вчимо правила безпеки весело та цікаво

Дата: 03.08.2022 15:34

3 серпня до 7-ї Державної поженої рятувальної частини м. Сквира завітала група дітлахів. Дітям показали техніку, обладнання та спорядження, за допомогою, яких проводиться ліквідація надзвичайних ситуацій. Школярі мали  можливість сфотографуватись біля пожежного автомобілю і посидіти у ньому,  а також подати воду з пожежного ствола на гасіння умовної пожежі . За спільно проведений час пролунало багато корисної інформації, у тому числі згадали і про дії у випадку повітряної тривоги та обстрілів. А також не забули наголосити на правилах поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Вчити правила безпеки можна весело та цікаво - переконані рятувальники. Наостанок відвідувачі отримали сувеніри на згадку від рятувальників.