Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Дата: 12.07.2022 11:43

10 липня 2022 року Національний центр «Мала академія наук України» оголосив результати  ІІІ (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учасників Малої академії наук України.

Враховуючи сучасні обставини, конкурс проходив у режимі онлайн.

Юні дослідники Сквирського центру дитячої та юнацької творчості презентували 3 науково-дослідницькі проєкти.

Відповідно до рішення журі всі учасники конкурсу стали переможцями.

ІІ МІСЦЕ

Секція «Педагогіка»

Ільченко Софія Тарасівна, вихованка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

Науковий керівник: Шахрай Валентина Михайлівна, доктор педагогічних наук, доцент, керівник гуртка Сквирського ЦДЮТ.

ІІ МІСЦЕ

Секція «Селекція та генетика»

Бойко Захарій Володимирович, вихованець Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, учень 10 класу Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської міської ради.

Наукові керівники: Димань Тетяна Миколаївна, доктор сільськогосподарських наук, професор, керівник гуртка Сквирського ЦДЮТ.

Сопіженко Інна Петрівна, вчитель біології Сквирського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького.

ІІІ МІСЦЕ

Секція «Українська мова»

Велика Вікторія Сергіївна, вихованка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області;

Науковий керівник: Заболотний Олександр Вікторович, заслужений учитель України, учитель української мови та літератури Сквирського академічного ліцею.

Дякуємо науковим керівникам за їх уміння навчати, розвивати та виховувати талант власним прикладом, досвідом, знаннями.

Пишаємося, що такі учні є  у нашому місті! Успіхів та натхнення!

Хай вам щастить!!!