Ігроленд запрошує!

Дата: 15.06.2022 22:24

15 червня 2022 року запам’ятався гуртківцям Сквирського центру дитячої та юнацької творчості яскравою насиченою ігровою програмою.

Почався захід традиційно з руханки, потім дітки із задоволенням поділилися на команди та вирушили виконувати цікаві завдання, які підготували старшокласники. Вихованці з великим задоволенням подорожували по станціях:

• «Веселі старти» - діти виконували спортивні завдання на швидкість та спритність;
  • «Пізнайко» - учні розв`язували інтелектуальні завдання (загадки, вікторини, складали пазли та шукали відмінності на картинках);
  • «Ігрова» - гуртківці брали участь у рухливих іграх, кричалках та цікавих забавах з кеглями.

По закінченню заходу всі діти з гарним настроєм повернулися на заняття до своїх улюблених гуртків.