Турнір з міні-футболу

Дата: 02.06.2022 12:07

З нагоди Міжнародного дня  захисту дітей, відбувся турнір з міні-футболу серед учнів 2010, 2011, 2012 р.н.

Участь у турнірі прийняло 42 учасника вихованців  Сквирського ЦДЮТ, яких було поділено на чотири команди такі як :

1. ПІОН;

2. ДИНАМО;

3. СКОРПІОН;

4. РЕАЛ.

Кожна з команд взяла участь в трьох ігрових зустрічах , і за підсумками турніру …

І  місце - РЕАЛ

ІІ   місце - ДИНАМО

ІІІ   місце - СКОРПІОН

ІV   місце - ПІОН

До нагородженні  учасників та команд долучилися   гості турніру начальник Відділу Освіти Сквирськї міської ради Заболотний О.В. та директор Сквирської ДЮСШ  ім. Воропая  П.М. Польгун О.М..

Олександр Вікторович промовив вітальні слова, побажав дітям натхнення, прагнення до перемог та мирного неба і разом із Олександром Миколайовичом нагородили всіх учасників медалями та дипломами, а команду-переможця – кубком.

Також були номінації:

Кращим гравцем турніру став гравець команди «Скорпіон» - Галашевський Єгор

Футбольна «Леді» - Ярмульська Злата

.

Дякуємо учасникам  та їх тренерам Богдану Лінчуку і Нікіті Соколівському за емоції  прагнення до перемоги та ще раз вітаємо юних футболістів з Міжнародним  днем захисту дітей