Онлайн зустріч з педагогами «Освітній процес в умовах воєнного стану: допомога, підтримка, комунікація»

Дата: 27.05.2022 13:10

26 травня 2022 року відділом освіти Сквирської міської ради та центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено чергову онлайн зустріч з педагогами «Освітній процес в умовах воєнного стану: допомога, підтримка, комунікація».

Під час засідання педагоги отримали рекомендації щодо розроблення освітньої програми закладу освіти та обговорили ідеї щодо проведення онлайн останнього дзвінка.

Для практичного використання педагогам були надані:

• практикум для дітей та підлітків «Твоя сила» (від С.Ройз);
  • поради для батьків «Як говорити з дітьми про мінну безпеку»;
  • матеріали, що стануть у нагоді з дітьми – ВПО;
  • матеріали для проведення виховних або класних годин на тему інформаційної грамотності та кібербезпеки під час війни.

Також колеги попрактикувалися у використанні онлайн дошки для малювання «Paint» та у проведенні групової роботи у програмі «Google Презентації», застосували практики стійкості та відновлення під час онлайн роботи.

Отримали інформацію про можливості підвищення кваліфікації на освітніх онлайн платформах Zrozumilo, Vcytel та про портал Osvitanow.org,  dovidka.info.