Онлайн урок "Безпечна дистанційка"

Дата: 24.05.2022 16:40

Що робити, коли виникла пожежа? Як удома правильно користуватися електроприладами, як захистися від хімічної та радіаційної небезпеки, як розпізнати боєприпаси? Про все це розповідають на онлайн-уроках «Безпечна дистанційка» рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області. Сьогодні проведено урок зі школярами Сквирського академічного ліцею.

Під час таких уроків акцентується увага на безпечній поведінці вдома. Школярам нагадують елементарні правила безпеки під час поводження з електроприладами, про те, які служби екстреної допомоги існують, за якими номерами потрібно до них звертатися. Пояснюють, як залишити оселю у разі надзвичайної події. Окрему увагу надзвичайники приділяють безпечній поведінці при виявленні підозрілих металевих предметів, зовні схожих на боєприпаси часів війни та правила поведінки на водоймах.