Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юні екскурсоводи» Дарину Майорко

Дата: 10.02.2022 09:05

З метою громадянського та патріотичного виховання учнівської молоді засобами екскурсійної роботи і музеєзнавчої діяльності, а також відбору кращих вихованців та учнів для участі у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів “Край, в якому я живу”, 07 лютого в онлайн-студії КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” відбулася зустріч організаторів, журі та учасників обласного конкурсу “Юні екскурсоводи” – 2021/2022. Під час заходу підбито підсумки конкурсу та оголошено його результати (Наказ КЗ КОР “ЦТДЮК” від 07.02.2022 № 11).

За рішенням журі переможцем (І місце) за напрямом «Історія закладу освіти» визнано Дарину Майорко, ученицю 10 класу, вихованку гуртка «Юні екскурсоводи» Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Білоцерківського району за розробку екскурсії «Сквирська чоловіча гімназія ім. П. Сувчинського» (керівники роботи: Василь Цимбалюк, Надія Трегуб).

Вітаємо Дарину та дякуємо педагогам за підготовку учениці і успішний результат.

Бажаємо гідно представити Сквирщину та перемогти на Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів “Край, в якому я живу”!