Відбулося заняття в школі педагогічної майстерності

Дата: 18.01.2022 15:52

18 січня 2022 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося заняття в школі педагогічної майстерності вихователя-методиста Сквирського ЗДО №2 Алли Федорівни Верещак.

Учасниками заходу були педагоги дошкільних закладів та навчально-виховних-комплексів. Навчання проходило в режимі онлайн.

Алла Федорівна запропонувала для вивчення тему «Використання здоров'язбережувальних та здоров'яформуючих технологій у роботі з дітьми молодшого дошкільного віку». Після перегляду тематичної презентації та фрагментів групових занять учасники заходу обговорили ефективність психогімнастики та кольоротерапії, які використала педагог.