Про роботу закладів освіти

Дата: 11.01.2022 16:26

З 10 січня 2022 після завершення зимових канікул усі учні 1-11 класів повернулися до навчання. У штатному режимі працюють усі заклади загальної середньої освіти Сквирської територіальної громади, дошкільні заклади та позашкілля - Сквирська дитячо-юнацька спортивна школа та Сквирський центр дитячо-юнацької творчості. Організовано підвезення учнів шкільними автобусами до закладів освіти та безкоштовне харчування для дітей пільгових категорій. Закриття чи ліквідація будь-якого закладу освіти у Сквирській громаді в 2022 році не передбачені.

Відповідно до приписів з протипожежної безпеки в закладах освіти, зокрема в Сквирській дитячо-юнацькій спортивній школі, є низка зауважень, які потрібно усунути найближчим часом. Багато порушень з протипожежної безпеки виконано впродовж 2020 та 2021 років. У 2022 році передбачено виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт спортивної школи, Самгородоцького НВК, Кривошиїнського НВК, Сквирського НВК №5, Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій "Перспектива", Сквирського академічного ліцею №2, Шамраївського НВК. У документаціях буде передбачено виконання заходів протипожежної безпеки, зокрема облаштування протипожежної сигналізації.