Акції «16 днів проти насильства» у Тхорівській початковій школі

Дата: 07.12.2021 09:12

З 25 листопада у Тхорівській початковій школі відбуваються заходи у рамках щорічної акції «16 днів проти насильства»

Під час проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» класними керівниками Цапок Н.М. та Дрофінською Н.М. було проведено для учнів 2-4 класів інформаційні години спілкування на теми: «Права людини», «Насильство серед нас», «Скажемо «Ні!» насильству в сім`ї», «Запобігання насильства над дітьми».

В присутності медичного працівника ФАПу Басій В.П. було проведено зустріч-бесіду «Життя людини- найвища цінність»

На виховних годинах учні переглянули ряд соціальних роликів «Говори проти насильства», «Викресли булінг зі свого життя» та прийняли участь в тренінгу «Профілактика шкідливих звичок».

У Міжнародний день волонтера до учнів завітав житель села Юхименко В.П. та провів бесіду на тему «Допомогти-так легко!»

Як підсумок проведення акції учні з класними керівниками створили виставку дитячих малюнків на тему «Долоньки добра», «Подаруй життя».