Ефективна взаємодія асистента вчителя з неуспішними дітьми

Дата: 26.11.2021 15:23

26 листопада 2021 року на базі Сквирського ІРЦ відбувся тренінг для асистентів вчителів на тему «Ефективна взаємодія асистента вчителя з неуспішними дітьми».

Мета тренінгу - розібратися в чому ж полягає «неуспішність»; знайти шляхи взаємодії між учнем, вчителем, асистентом-вчителя як провідником; сформулювати та застосувати на практиці методи та прийоми, які найбільш ефективно допоможуть подолати неуспішність.

Асистенти  вчителя шкіл Сквирської громади, практичний психолог та директор Сквирського ІРЦ розбиралися в причинах неуспішності. Кожен учасник мав змогу відчути та усвідомити труднощі, які виникають у дітей під час уроку, сформулювали колективне визначення неуспішності та спробували віднайти ефективні методи та прийоми для роботи із цією проблемою.

Зустріч була цікавою, інформативною, позитивною, натхненною. Учасники тренінгу ділилися власним досвідом, генерували ідеї , були активні