Благодійні вчинки дітей Сквирщини

Дата: 19.11.2021 15:20

Напередодні Всесвітнього Дня дитини ми хочемо подякувати всім, хто долучився до благодійного мистецького челенджу «Великі художники Київщини» – це вихованці гуртків образотворчого мистецтва, студії декоративного розпису «Цвіт папороті», гуртка «Валяння вовни» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

Мистецький проєкт не лише допомагає, а й активно реалізує творчий потенціал дітей, надає можливість їм розкрити в собі нові здібності і дає поштовх для творчого самовираження. Разом із керівниками гуртків талановиті діти створили справжні шедеври для благодійної виставки, щоб допомогти хворим дітям.

Висловлюємо подяку і людям, які придбали картини, Миронському С.В., Заболотному О.В., Король І.М., Поліщук Г.Г., Корбут Л.А., Нешпор М.О., Чернезі Н.С. і побажати, щоб дитяча творчість дарувала Вам естетичне задоволення.

Зібрані кошти у сумі 2 тисячі 500 гривень було передано для придбання ліків Дарині Волинець. Дякуємо всім за доброту серця, за те, що даруєте людям радість!