ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ У СКВИРСЬКОМУ ЗДО №1 «Світанок»

Дата: 19.11.2021 10:48

20 листопада вважається Всесвітнім днем дитини. Офіційно це свято з’явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини у Сквирському ЗДО №1 «Світанок» пройшов тематичний день під назвою: «Спілкування та турбота дарує радість».

Вихователі усіх вікових груп, дали дітям уявлення про важливість порозуміння між людьми, вміння поступатися заради іншого, спілкуватися, діяти разом, підтримувати та допомагати один одному. Протягом дня малята переглядали відео «Про права та обов’язки дітей», мультфільм «Просто так», виготовляли колективні роботи підтримуючи та допомагаючи один одному, брали участь у різноманітних бесідах, іграх, хороводах дружби.