Мистецький челендж «Великі художники Київщини»

Дата: 01.11.2021 16:17

29 жовтня 2021 року у рамках обласного творчого арт-проєкту «Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості» у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся мистецький челендж «Великі художники Київщини», під час якого презентовано виставку робіт вихованців гуртків образотворчого мистецтва, керівники Марина Нешпор, Оксана Дубініна, Сергій Ліньков та народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті», керівник Ігор Кучанський,

Спільна тема для виконання робіт «Наші мрії – щасливе дитинство».

Мета челенджу: популяризація благодійництва серед дітей та учнівської молоді; реалізація творчого потенціалу вихованців гуртків, студій образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти; надання можливості учасникам розкрити в собі нові здібності й дати поштовх до творчого самовираження; об’єднання зусиль дорослих та дітей задля основної благодійної мети – підтримка важкохворих дітей Київської області.

Учасником обласного заходу «Здійсни мрію» стала Марина Латюк, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» (керівник Ігор Кучанський).

Благодійна виставка проходить в актовій залі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості до 10 листопада 2021 року.

Запрошуємо небайдужих долучитися до участі у проєкті!