Семінар для практичних психологів

Дата: 25.10.2021 15:03

23 10.2021 року на базі Сквирського ІРЦ відбувся захід для практичних психологів «Опозиційно зухвалий розлад». Практичний психолог , Ярмульська Аліна Леонідівна, ознайомила із одним із найбільш поширених та провокаційних розладів поведінки у дітей та підлітків.

Прояви негативної поведінки у дитини часто несуть негативні наслідки як для школи так і для оточуючих, та не завжди ми можемо відрізнити поведінкові вади від специфічного захворювання.

Під час семінару було розглянуто причини виникнення порушення, розроблені рекомендації для батьків та педагогів, визначено стратегії роботи з дітьми цієї категорії.