Відбулася нарада з керівниками закладів середньої освіти

Дата: 22.10.2021 15:04

Відбулася нарада з керівниками закладів середньої освіти Сквирської міської територіальної громади

Порядок денний передбачав розгляд питань щодо запровадження електронних журналів, документообігу у закладах загальної середньої освіти; дотриманням лімітів на електроносії в 2021/2022 н.р.; результати моніторингу ведення шкільної документації в закладах дошкільної освіти, загально середньої освіти; про початок опалювального сезону в навчальних закладах в 2021/20222 н.р.; проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 н.р.; дотримання бюджетної дисципліни під час прийняття та звільнення працівників, організації харчування дітей, проведення індивідуальних занять та інше.