Спритні, справні дошкільнята – справжні юні козачата

Дата: 13.10.2021 14:19

Під такою назвою 13.10.2021 року дошкільнята старшої групи ЗДО №5 «Калинка», разом з вихователем Денисюк А.В. та музичним керівником Бєлкіною В.М. організували спортивну розвагу до Дня українського козацтва.

Мужність, сила, спритність українських козаків викликають у дітей захоплення і бажання наслідувати славних українських воїнів, а спорт допомагає розвивати ці позитивні фізичні і моральні якості.

Вихователь формувала у дітей позитивне ставлення до активної рухової діяльності, виховувала повагу до національних традицій, вчила взаємодопомоги, чесності, сміливості. У залі звучали українські народні марші, таночки, пісні. Піднесеному настрою   дітей сприяли веселі ігри, змагання.