22 вересня – День партизанської слави

Дата: 22.09.2021 16:54

Щорічно 22 вересня, починаючи з 2001 року, у нашій країні відзначається День партизанської слави,
встановлений Указом Президента України № 1020/2001 від 30.10.2001.

Це - державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це - свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.
З нагоди Дня партизанської слави у Самгородоцькому НВК І-ІІІ ступенів керівником гуртка «Юні музеєзнавці» Баранівською Галиною Ничипорівною було проведено ряд заходів на базі музею:

• для учнів 3 класу - година мужності «Роль партизанського руху в роки Другої світової війни»;
  • виховна година «Подвигу жити вічно» - для учнів 7 класу;
  • організована виставка «Ми йшли у бій не ради слави».

Керівник гуртка «Історичне краєзнавство» Кривич Л.А. за круглим столом «Знаємо, пам’ятаємо» намагалася розширити знання учнів про партизанський рух.