Всеукраїнська акція-флешмоб «Україна назавжди»

Дата: 22.08.2021 07:57

Горобіївський НВК взяв участь у Всеукраїнській акції-флешмоб «Україна назавжди» присвяченій 30-ій річниці Незалежності України відповідно до п. 256 Плану  всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 року № 1452.

Загальне керівництво Флешмобом здійснює Міністерство освіти і науки України. Безпосередня організація та проведення Флешмобу покладається на Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.