Спільне засідання колегії відділу освіти та міської організації Профспілки

Дата: 20.08.2021 15:49

20 серпня 2021 року проведено спільне засідання колегії відділу освіти та міської організації Профспілки (керівники закладів освіти та голови профспілкових комітетів закладів освіти) та нарада керівників закладів освіти.

Порядок денний

1. Про схвалення проєкту угоди між відділом освіти Сквирської міської ради та Сквирською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2021 – 2025 роки

Нарада керівників закладів освіти

20.08.2021 року                                                                                           м.Сквира

Порядок денний

1. Про організацію підвезення учнів та педагогічних працівників шкільними автобусами до закладів освіти.

Заболотний О.В., начальник відділу освіти

1. Про організацію індивідуального та інклюзивного навчання у закладах освіти у 2021/2022 навчальному році.

Мазур Л.М., головний спеціаліст відділу освіти

Маркова А.В., директор Сквирського ІРЦ

1. Про проєкт мережі класів закладів освіти, відкриття класів-комплектів у закладах освіти

Заболотний О.В., начальник відділу освіти

1. Про особливості організації роботи у закладах дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році.

Чернега Н.С., вихователька Сквирського ЗДО №1

1. Про забезпечення підручниками учнів 4,8 класів та перерозподіл підручників у 2021/2021 році.

Кислюченко О.О., консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників

1. Про оновлення шкільного меню та особливості харчування учнів у І півріччі 2021/2022 навчального року.

Добровольська З.М., технолог з організації дитячого харчування;

1. Про святкові заходи з нагоди 30-річчя Незалежності, Дня пам’яті,  структуру 2021/2022 навчального року та проведення свята Першого дзвінка.