Піший перехід «Екологічна стежина»

Дата: 27.07.2021 12:44

Вихователь Сквирського ЗДО №1 «Світанок», Чернега Н.С., разом з дітьми здійснили піший перехід у природне довкілля рідного краю. До виходу на природу вихованці ретельно готувались. Вивчали маршрут за допомогою відеопереглядів природи рідного краю, правила поводження під час піших переходів та поведінки на природі, закріплювали знання про рослини та комахи нашої місцевості.

Дітлахи брали із собою перекуси, воду та покривала для відпочинку та відновлення сил. Під час зупинок грали в спортивні ігри, спостерігали за природою та робили логічні висновки щодо зміни навколишнього середовища відповідно до пори року.

Мета такого переходу, це ознайомлення дітей з рідною природою; формування екологічної культури, екологічно-грамотної поведінки в навколишньому природному середовищі; поширення знань про природу та людину, як невід’ємну частку довкілля.